راه های مختلفی برای کسب درآمد از سایت های مختلفی هست که به صورت رایگان مقدار اندکی ساتوشی (بخشی از بیتکوین) میدهند اما این مبالغ بسیار اندک هستند ، بهترین راه حل برای کسب درآمد از این سایت ها این است که از سایت های متعدد به مدت طولانی استفاده کنید که یکی از این سایت ها فری بیتکوین میباشد

• کسب درآمد از فری بتکوین با رول زدن

روش اصلی برای کسب درآمد از این سایت خیلی ساده هست ، فقط کافیه بعد از ثبت نام در این سایت به صفحه اصلی سایت بروید و بر روی دکمه roll کلیک کنید تا مبلغ حداقل 20 ساتوشی الی 1 بیتکوین به  شما تعلق بگیره ، حالا این که مقدار ساتوشی دریافتی چرا متغیره رو براتون توضیح میدم

بعد از کلیک بر روی دکمه roll یک عدد 4 رقمی به صورت تصادفی برای شما میاد ، این عدد هرچی به 10000 نزدیک تر باشه، شما مقدار ساتوشی بیشتری دریافت میکنید و اگر خود 10000 باشه که شانسش 1 ده هزارم هستش به شما 1 بیتکوین داده میشه (احتمالش خیلی خیلی کمه!)

فرض کنیم شما رول زدید و عدد 5000 براتون اومد ، و شما 20 ساتوشی دریافت کردید ، شما میتوانید هر 1 ساعت اینکار رو تکرار کنید که اگر 10 بار اینکار رو در یک شبانه روز انجام بدید به راحتی 200 ساتوشی دریافت می کنید.

• کسب درآمد با معرفی به دیگران و زیرمجموعه گیری

از روش های دیگه برای کسب درآمد از این سایت ، معرفی سایت به دیگران از طریق کد اختصاصی خودتون هست (همین کاری که من الان دارم انجام میدم)

فرض کنید شما سایت رو به من معرفی کردید و من بعد از رول زدن 1000 ساتوشی بردم ، حالا سایت به صورت اتوماتیک نصف میزان برد من رو هم به شما میده یعنی 5000 ساتوشی 

شما حتی از زیرمجموعه ی زیرمجموعتون هم کمیسیون دریافت میکنید ولی با درصد پایین تر!!!

برای استفاده از این به بخش باید به صفحه refer در منوی سایت برید و لینک اختصاصی خودتونو به دیگران بدید تا ثبت نام کنند

• کسب درآمد با بازی درون سایت

در سایت یک بازی طراحی شده که بسیار سادست و مبالغ سنگینی میتونید ببرید، اما ما به هیچ وجه توصیه نمیکنیم.

با رفتن به بخش multiply در منوی سایت جلوی شما یه صفحه برای بازی با مقدار ساتوشی ای که در سایت دارید باز میشه

شما دو گزینه Hi و Lo رو دارید که میتونید انتخاب کنید ، با انتخاب گزینه Hi یعنی شما پیش بینی میکنید عدد بعدی که سایت نشون میده بیشتر از 5000 هست و با انتخاب گزینه Lo یعنی پیشبینی کردید کمتر از 5000 هست ، اگر پیشبینی شما درست از آب در بیاد ، مبلغی که شما باهاش پیشبینی کردید 2 برابر میشه و اگر غلط از آب در بیاد همون مقدار رو میبازید

روش ثبت نام در سایت

1. بر روی

این لینک کلیک کنید

2. ایمیل و پسوورد دلخواهتونو وارد کنید و بر روی Sign Up در پایین صفحه کلیک کنید
  3. با روش های بالا شروع به کسب درآمد کنید!

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها